top of page
Frame 306 (1).png

החברה בישראל בכלל ובתל-אביב בפרט מורכבת ממגוון רחב של מקורות ותרבויות שונות - ״כור ההיתוך הישראלי״ כפי שאנו אוהבים לכנותו. לאורך השנים הוא איפשר לנו ליצור תרבות, מוזיקה ואומנות ייחודים ואיכותיים מאין כמוהם. תפקידנו הוא להעצים את היכולת הזו, וליצור קהילה אחת גדולה ומכילה.

המבנה שעומד בכתובת אלנבי ,43 שוכן בליבה הפועם של מרכז תל אביב משנת .1931 במקום פעל בנק ישראל במשך שנים רבות, ובהמשך שימש כסניף מרכזי של בנק לאומי עד לרכישתו על ידי חברת אלעד ישראל מגורים החדשה בשנת 2020.

חללים להשכרה 

עמותות במרחב

איגי – ארגון נוער גאה

בארגון כ-400 מתנדבים ומתנדבות ומעל ל-4,000 חניכים וחניכות הנוכחים בפעילות השוטפת לאורך השנה. איגי שם לעצמו כמטרה לפעול למען העצמה של בני נוער וצעירים להט"בים במטרה לייצר עבורם מקום חברתי משמעותי ולעודד אותם לקחת חלק בעיצוב הקהילה בפרט והחברה הישראלית בכלל. הארגון פועל למען חינוך ושינוי חברתי עבור נוער להט"בי והטרו-סקסואלי כאחד ופועל למיגור תופעות אלימות, גזענות וגילויי הומופוביה לשם יצירת חברה צודקת, שוויונית ודמוקרטית.

https://igy.org.il/

 

מכללת מרשה

המכללה הגאה הראשונה בעולם היא לא רק מכללה להכשרה מקצועית למגוון רחב של מקצועות שונים ולימודים, אלא גם ביטוי קונקרטי לקהילה החזקה שאנחנו. 

המכללה היא הזדמנות עבורך ליהנות מפעולת הלמידה בסביבה נעימה ובטוחה, עם צוות המורות והמורים הכי מקצועי בכל תחום שתחברו ללמוד, עם ליווי אישי שיביא אותך עד לנקודת הסיום בהצלחה! 

"מרשה"  מפעילה רשת בוגרות/ים, יחד עם שותפים מעסיקים במגוון מאד רחב של תחומים ומקצועות, בניסיון לעזור לכל בוגר/ת להשתלב בעולם התעסוקה בכבוד. אנחנו פה בשביל שכל צעיר וצעירה גאה תהיה ההזדמנות ללמוד ולהתפרנס בסביבה נעימה ומכבדת.

https://www.marshacollege.org.il/

 

רידינג

רידינג היא חנות ספרים ומרחב לקריאה. על המקום, שהוא קצת (הרבה) יותר מחנות ספרים, אמונים חמישה – כולם מו"לים של הוצאות ספרים עצמאיות: דורית תמיר מהוצאת תמיר, מאירה פירון מהוצאת טל-מאי, עמית רוטברד מהוצאת בבל, יפתח אלוני מהוצאת אפיק ודוד גוטסמן מהוצאת פרדס. מעבר לחנות עצמה, מגדיר את עצמו רידינג כמרחב לקריאה, ומתוך זה מעודד קיום של אירועים שונים ומגוונים שקשורים בעולם הספרות.

https://www.facebook.com/readingallenby/ 

בית תפילה ישראלי

בית תפילה ישראלי הוקם כצורך אישי של קבוצה קטנה של פעילים אשר חיפשו דרך לקיים חיי רוח וקהילה בתל אביב באופן התואם את רוח הזמן והמקום, עם מחויבות למסורת מחד ורצון להתחדש בה מאידך. מקבלת שבת ניסיונית אחת ב-25 ביוני 2004, הפך בית תפילה ישראלי לקהילה גדולה, יצירתית, תוססת ומכילה -אשר הפכה למודל להתחדשות יהודית בארץ ולארגון קהילתי המציע שירותי תוכן לארגונים יהודיים וקהילתיים בכל הארץ, ואשר קנה לו מעמד מרכזי בזירת ההתחדשות היהודית בישראל בעשור האחרון.

https://btfila.org/

 

אנשים יוצרים חברה

העמותה הוקמה מתוך ניסיון מקצועי, אהבה, הקשבה, הבנה וקבלת כל אדם ללא שיפוטיות. בדיוק לכך נועדו המועדון החברתי ושאר הפעילויות הייחודיות בעמותה. להעניק לך חוויית מפגש איכותית בקבוצות הומוגניות או בחונכות אישית. כל זאת באווירה מכבדת ואינטימית בעולם האמיתי.

העמותה מספקת מקום של עשייה משמעותית ואקטיבית במסגרת מוגנת, שכיף להשתייך אליה. פעילותינו מתמקדת במתן מענה לקשיים חברתיים, לאנשים המאובחנים על הרצף האוטיסטי, לקויות למידה נרחבות , קשיי הסתגלות ועוד.

https://anashimhr.co.il/

 

עמותת “תומר בן חורין לאמנות”

העמותה הוקמה לזכרו של תומר בן חורין, אמן, יוצר ואיש אקדמיה. העמותה הוקמה מתוך הבנת החשיבות של האמנות והתרבות בחיינו לצורך עשייה חיובית ובמטרה למצוא מענה ראוי לאמנים בתחילת דרכם המבקשים את הבמה.

העמותה מציגה תערוכות מתחלפות של אמנים ואמניות מתל אביב בלובי הקומה העליונה.

https://amutatbh.com/

 

הכספת

אריה רנד הוא מוזיקאי, ויחד עם שותפיו לפרויקט פתחו מיזם מוזיקלי חברתי במרתף המתחם, במקום בו הייתה הכספת של הבנק. המקום מארח הופעות, הקלטות, מפגשים, ועוד. 

 

הסטודיו של עפרה

עפרה יצחקי היא בעלת תואר דוקטור לאמנות המוסיקה מבית הספר הגבוה לאמנויות ג'וליארד בניו יורק וזוכת תחרות המילניום לנגינת מוסיקה עכשוית לפסנתר מטעם קרנגי הול. היא הופיעה ברסיטלים ברחבי ישראל, אירופה, ארה"ב, ועוד. לעפרה סטודיו לנגינה במרתף המתחם.

bottom of page