פעילויות לציבור הרחב

שימוש בחללי המרחב החברתי

ניתן להשתמש בחללים השונים שלנו לטובת הפעילות שלכם - הרצאות, ימי עיון, פגישות צוות ויוזמות חברתיות - מוזמנים לעשות את כל אלו אצלנו במרחב

סיור קולי ״פני האדם״

סיור האודיו החווייתי "פני אדם", מזמין את הקהל הרחב להיפגש עם אחד המבנים הבולטים והמעניינים במרכז תל אביב. המסע אל נבכי המועדון נפתח בעמידה מול הים, סמל החופש והמרחבים האינסופיים, העומד בניגודיות כמעט מוחלטת לדיכוי שהתרחש בתוך המועדון. הוא ממשיך בניווט בתוך חללי המבנה שקל ללכת בהם לאיבוד, תוך כדי הצפה של נושאים אנושיים כמו: בדידות, אינטימיות, הסתרה וחשיפה, אחריות אישית וקולקטיבית.

מופע עדות - ״חושפת״

ילנה דיוואיין אשר גדלה כנערה על רצף הסיכון אך מעולם לא ראתה עצמה על רצף הזנות, הפכה בסופו של דבר בבגרותה לחשפנית. יחד עם זאת, היא מעולם לא הפסיקה לכתוב, ליצור ולהאמין שיום אחד היא תהייה- ילנה דיוואיין. המופע "חושפת" הוא מעין הכלאה בין הצגת יחיד לתיאטרון עדות בו דיוואיין מגוללת את סיפורה הקשוח לעיתים באופן עוצר נשימה ושוזרת בו, בכישרון רב וחן אינסופי, עשרה שירים ליריים מקוריים שנכתבו על ידה מאז שהיתה נערה ועד היום, המבטאים ומעצימים את הרגע הרלוונטי בסיפורה. ילנה, שמביאה הצצה אל העולם האפל של הזנות דרך נקודת מבטה הייחודית והמשעשעת לעיתים, היא לא האדם השבור שמצפים למצוא אחרי משברים כאלה וסיפורה הוא סיפור של עוצמה ותקומה אשר לא רק מעורר בצופה מחשבה אלא ממש מניע אותו לפעולה.

להזמנה